Διατελέσαντες πρόεδροι

Διατελέσαντες πρόεδροι

ΔΙΑΤΕΛΕΣΑΝΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΙ

 

·        Πολύδωρος  Βαρδουλάκης  1963 - 4/7/1981

 

·        Εμμανουήλ Πρωτόπαπας  5/7/1981 – 4/10/1983

 

·        Γεώργιος Στραπατσάκης  5/10/1983 – 31/1/1984

 

·        Κλεμανσώ Φιλιππάκης  1/2/1984 – 25/1/1986

 

·        Γεώργιος Καζαμίας  26/1/1986 – 30/1/1988

 

·        Νίκος Αντωνακάκης  31/8/1988 – 20/1/1994

 

·        Ζαχαρίας Ουρανός  21/1/1994 – 30/5/1996

 

·        Μανώλης Παντουβάκης  31/5/1996 – 19/1/1997

 

·        Γεώργιος Μαριδάκης  20/1/1997 – 23/1/2000

 

·        Ειρηναίος Μητροπολίτης Κισάμου & Σελήνου 24/1/2000 – 19/1/2003

 

·        Χρυσή Σ. Βαρδινογιάννη 20/1/2003 – 7/2/2005

 

·        Στυλιανός Κραουνάκης  8/2/2005 – 2/4/2005

 

·        Στυλιανός Παλάσσαρος  3/4/2005 – 6/2/2011

 

·        Χαράλαμπος Π. Σαλβαράκης 14/2/2011 -11/3/2019

 

·        Ιωάννης Εμμ. Κατσαράκης  20/3/2019 – 14/1/2020

 

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στράβωνος 12, Αθήνα 116 34

  • dummy+30 210 - 7213321

  • dummy+30 210 - 7213321

  • dummy info@kritikiestia.gr

NEWSLETTER

Enter your email and we'll send you more information
Please fill the required field.

Search